Україна

Омелян розповів, скільки коштує капітальний ремонт кілометру дороги

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян назвав вартість проведення капітального ремонту та будівництва автомобільних доріг країни в минулому році. Про це повідомляє 1NEWS, посилаючись на ZIK.

За його словами, вартість середнього ремонту становить від 10 до 20 млн гривень за один кілометр, а капітальне будівництво з нуля дороги першої категорії – 1,5-2 млн євро.

«Це – найдешевша ціна у Європі, найближче за цінами до нас Болгарія, вона будує автобани від 3 млн євро», – розповів міністр.

Він також зазначив, що зараз на вітчизняному ринку працює близько 40 компаній, які можуть будувати дороги будь-якої складності.

«Ми стежимо за тим, щоб ринок розвивався, і якщо в 2014 році у нас було півтори компанії, які здатні хоч щось зробити якісно, то зараз маємо близько 40 компаній, з яких дійсно топ-10 готові робити дороги будь-якої складності», – наголосив голова відомства.

Нагадаємо, міністр інфраструктури Володимир Омелян заявляє, що у великих містах пасажирські перевезення мають здійснювати великі автобуси, а маршрутки мають зникнути як клас.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close