Україна

Омбудсман навмисно зриває звільнення утримуваних осіб, ініційоване Медведчуком, – блогер

Омбудсман Людмила Денісова, своєю заявою про те, що ОРДЛО найближчим часом передасть в односторонньому порядку дев’ятьох утримуваних осіб, насправді хоче зірвати домовленості голови політради «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука про передачу чотирьох українок. Про це на своїй сторінці у Facebook написав блогер Владислав Мулик.

«Тут напередодні така собі пані Денісова заявила про те, що мало не в найближчі години очікується передача з боку ОРДЛО в односторонньому порядку аж дев’ятьох (!!!) утримуваних осіб. Пані омбудсман, яка палець об палець не вдарила для того, щоб виповзти зі свого затишного кабінетику в центрі столиці, і впритул зайнятися прямими обов’язками – звільненням людей, тепер відкриває рота і дозволяє собі озвучити, що вона, ось прям, чогось чекає?!» – обурився блогер.

«А очікує вона одного: що ті переговори, які спокійно, незважаючи на весь бруд, що ллють «професійні патріоти», наполегливо веде Віктор Медведчук з ОРДЛО (з приводу звільнення чотирьох українок) – зірвуться. А разом з Денисівою цього очікує і вся нинішня зелено-коричнева влада… Але, як то кажуть, «дурень думкою багатіє» … В нашому випадку – «не дуже розумна тітка», – додав Мулик.

Останні новини

Back to top button