Україна

Олігарх Пінчук придбав квартири 24 звільненим морякам

2 жовтня бізнесмен Віктор Пінчук та його дружина Олена, що керує Фондом АнтиСНІД, вручили сертифікати на права власності на квартири 24-м українським морякам, які нещодавно були звільнені з російського полону та повернулися в Україну. Про це повідомляє прес-служба Фонду Пінчука.

«У червні поточного року бізнесмен та філантроп Віктор Пінчук підтримав ініціативу Президента України Володимира Зеленського щодо забезпечення житлом 24-х військовополонених українських моряків та взяв на себе зобов’язання придбати для них квартири в м. Одеса або передмісті», – говориться у повідомленні.

Зазначається, що нові двокімнатні квартири загальною площею 59,71 квадратних метрів розташовані в новобудові в прилеглому районі міста Одеси та будуть здані в експлуатацію до кінця 2019 року.

Інфраструктура житлового комплексу включає дитячі та спортивні території, дитячий садок, зони дозвілля, магазини та торговий центр. Розподіл номерів квартир між власниками відбувся методом жеребкування.

2 жовтня Олена та Віктор Пінчук вручили сертифікати на права власності на квартири 24-м українським морякам, які…

Опубліковано Victor Pinchuk Foundation Середа, 2 жовтня 2019 р.

В той же час Уповноважена з прав людини Людмила Денисова на своїй сторінці у Facebook зазначила, що урочиста церемонія вручення сертифікатів на двокімнатні квартири 24 морякам, звільненим 7 вересня, відбулась в одеському готелі Il Decameron.

Перед врученням сертифікатів було презентовано квартири, які розташовані в новобудові із налагодженною інфраструктурою.

За словами Денісової, квартири було придбано Фондом Віктора Пінчука за ініціативи Президента України Володимира Зеленського.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close