Україна

Ольга Богомолець продає свій замок-музей на Житомирщині – ЗМІ

Продаж заплановано на другу половину серпня

Внаслідок різкого падіння кількості туристів у замок-музей «Радомисль» (місто Радомишль Житомирської області), які побоюються заразитися тут коронавірусом, власниця музею Ольга Богомолець вирішила продати цей музей.

Продаж заплановано на другу половину серпня, – інформує 1NEWS.

«Після того, як навесні з’явилася інформація про те, що людина захворіла на коронавірус саме після відвідин нашого музею, про «Радомисль» в окрузі пішла погана слава. Хоча до цього місцеві жителі пишалися цією пам’яткою, а багато хто ще й годувався від приїжджих туристів. А тепер, незважаючи на всі наші заклики приходити,  ігнорують музей. Ми в «Радомислі» думаємо, що люди просто піддалися паніці. Оскільки підстав для особливих хвилювань немає – наш район займає в області середні позиції. У 20 з гаком разів поступаючись за статистикою захворювання COVID-19 обласному центрові, а також Коростенському, Любарському та іншим районам області», – сказало джерело.

Нагадаємо, що в березні ЗМІ повідомляли про те, що у хворої на коронавірус 70-річної жінки з Радомишля перші симптоми захворювання з’явилися після того, як вона напередодні відвідувала музей української домашньої ікони в замку-музеї «Радомисль» та цілувала там ікони.

У лютому, за півтора тижня до візиту хворої до музею «Радомисль», у цьому музеї була група туристів з Італії. Вони також цілували там ікони.

«Хтось із цієї групи, можливо, і заніс коронавірус до Радомишля», – припускав тоді один зі співробітників Житомирської ОДА.

Отримати коментар від власниці замку-музею «Радомисль» Ольги Богомолець з приводу її планів продати в серпні цей музей не вдалося.

Разом з тим, опитані нашим виданням фахівці на ринку нерухомості припускають, що пропозиція про продаж такого цікавого об’єкта викличе великий інтерес учасників ринку.

Джерело: УНІАН

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close