Україна

Окупованому Севастополю запасів води вистачить на 81 день, оголошено режим підвищеної готовності

В окупованому Росією Севастополі через дефіцит води запровадили режим підвищеної готовності, інформує 1NEWS з посиланням на Крим Реалії.

За даними “влади”, якщо найближчим часом не буде опадів, запасів води Севастополю вистачить на 81 день.

“На цей момент запаси Чорноріченського водосховища становлять 16,8 млн куб. м води. Якщо 7 млн куб. м – недоторканий запас, нижче якого опускатися не можна, враховуючи те, що до кінця року серйозних опадів не очікується, води вистачить на 81 день”, – заявив “в. о. заступника голови” міста Володимир Базаров на засіданні комісії з надзвичайних ситуацій 13 жовтня.

У зв’язку із цим садові товариства вирішили перевести на зимовий режим подання води, наступного тижня збираються розпочати перекидання води з озера біля гори Гасфорта. Також “влада” має намір провести геологічні дослідження з метою пошуку та оцінки запасів підземних вод на території Севастополя.

“Першочергові заходи – перекидання води з Кадиковського кар’єра – до 30 грудня, будівництво Бельбекського водозабору – до 1 березня 2021 року. Перекидання води з (гори) Гасфорта – стаємо до робіт з наступного тижня”, – повідомив “глава” Севастополя Михайло Развожаєв.

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button