Україна

Окупаційна влада Криму намагається продати нерухомість Коломойського

В окупованому Криму мають намір виставити на продаж нерухомість бізнесмена Ігоря Коломойського. Про це йдеться в повідомленні так званого «міністерства земельних і майнових відносин» Криму.

Ігор Коломойський

Повідомляється, що в Криму мають намір виставити на продаж 13 об’єктів нерухомості. Продажу на аукціоні підлягають дитячий санаторій «Таврида» в Євпаторії, рекреаційний комплекс «Наутілус» в Гурзуфі, готель «Крим» в Ялті, АЗС на автодорозі Сімферополь – Миколаївка, нежитлові приміщення в Білогірському районі та Бахчисараї, кілька недобудов, нежитлових приміщень і будиночків для відпочиваючих селі Лазурне (Алушта), а також нежитлове приміщення в Коктебелі.

Іншим розпорядженням так званого «уряду» Криму планується дати дозвіл на продаж через аукціон колишніх офісних приміщень Приватбанку в Феодосії, Сімферополі, Ялті та майнового комплексу колишньої бавовнопрядильної фабрики в Керчі, вартістю в 21 млн руб.

«Відкриті аукціони з продажу квартир в Ялті, які раніше належали Коломойському, почалися в 2017 році», – уточнили в «уряді» Криму. Окупаційна «влада» планує отримати від продажу квартир не менше 330 млн рублів.

При цьому кримська «влада» відзначає низький купівельний попит на виставлені на продаж об’єкти нерухомості, які раніше належали українському олігарху Ігорю Коломойському

«Все (майно Коломойського) виставлено на продаж, все виставляється. Десь готові навіть десь опускатися в ціні…. З іншого боку – наявність покупців. Багатьох покупців доводиться умовляти, в режимі ручного управління зв’язуємося, розсилаємо індивідуально документи і пропозиції, по суті, самі залучаємо покупців», – сказав так званий «голова» Криму Сергій Аксьонов, повідомляє російське інформаційне агентство ТАСС.

За його словами, Наприклад, АЗС, якими раніше володів Коломойський, виставляли на продаж, але на аукціонах не було заявок від покупців на придбання.

Нагадаємо, АЗС та інша нерухомість Ігоря Коломойського в Криму були «націоналізовані» у 2014 році.

Back to top button