Україна

Окупаційна влада Донбасу завезла на “виборчі дільниці” дешеві продукти

На дільниці на окупованому Донбасі окупаційна влада завезла дешеві продукти, щоб підвищити явку. Про це повідомляється на сторінці Служби безпеки України у Facebook, пише 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

“Кремлем поставлено завдання: до 12:00 повідомити про явку не менш 50% “виборців”. Масово відбуваються містифікації, заради телевізійної картинки про “черги бажаючих проголосувати”. На дільницях організували пункти з продажу дешевшого, ніж завжди хліба, але не більше 2 буханок в руки, овочів, олії”, – заявили в СБУ.

Поза тим, не всі мешканці псевдореспубліки сприймають вибори всерйоз і псують бюлетені, вписуючи ім’я актора Чака Норріса. У СБУ зіронізували, що це найпопулярніший кандидат.

“Показово, що самим популярним кандидатом є Чак Норріс, за якого масово віддають голоси нечисельні “виборці”. Навіть мобільний зв’язок і сайт так званого “центрвиборчкому” терористів не витримали такого відвертого фейку і категорично відмовилися працювати”, – зазначили в СБУ.

Н Служба безпеки України
Сьогодні у самопроголошених “Донецькій та Луганській народних республіках” проходить “голосування” на так званих “виборах” “глав народних республік” і “депутатів народних рад”. Цей фарс не визнає ані офіційний Київ, ані світове співтовариство.

Нагадаємо, що в спеціальному відеозверненні президент України закликав українців, які живуть на окупованому Донбасі, не голосувати на фейкових виборах.

Останні новини

Back to top button