Україна

Окупанти в Криму продають винзавод “Масандра”

«Виробничо-аграрне об'єднання «Массандра» в розмірі 100% статутного капіталу» включили до переліку об'єктів, що підлягають приватизації в 2020 році

У російському парламенті Криму пропонують до кінця цього року приватизувати акції найбільшого і найдавнішого винзаводу «Масандра».

Про це інформує 1NEWS.

Зокрема, парламентський комітет з майнових і земельних відносин 12 жовтня схвалив включення акцій АТ «Виробничо-аграрне об’єднання «Массандра» в розмірі 100% статутного капіталу» до переліку об’єктів, що підлягають приватизації в 2020 році.

Інформація про це розміщена на сайті кримського парламенту.

Згідно з проєктом постанови про прогнозний план приватизації майна в 2020 році, статутний капітал «Масандри» зараз становить 3 млрд 575 млн 899 тис. 662 рублі.

Минулого тижня повідомлялося, що Виробничо-аграрне об’єднання (ПАТ) «Масандра» акціоновано.

Російський парламент Криму 27 травня вніс винзавод «Масандра» в «об’єкти, що підлягають приватизації шляхом перетворення в господарське товариство». У підконтрольному Кремлю Міністерстві майнових і земельних відносин півострова тут же вказали на те, що «наразв даний час» не збираються приватизувати винзавод.

Після анексії Криму український держконцерн «Масандра» був оголошений власністю Управління справами президента Росії. На материковій Україні продовжує діяти держконцерн «Національне виробничо-аграрне об’єднання «Масандра», власником якого є Господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабміну України.

У березні 2014 року в анексованому Росією Криму «націоналізували» близько 480 підприємств і організацій. Україна подала позови в міжнародні суди, де вимагає як компенсацію не тільки гроші, але й російське закордонне майно.

Джерело: Крим.Реалії

Back to top button