Україна

Окупанти пропонують українським фермерам “співпрацю” за схемою 70:30

Окупанти пропонують українським фермерам співпрацю за схемою 70:30

Фото: ЕРА

Окупанти пропонують українським фермерам “співпрацю” за схемою 70:30

У Запорізькій області окупанти проводять переговори з фермерами та пропонують співпрацю 70:30 – 70% зерна убраного влітку врожаю вони планують забрати собі, а 30 % – залишити фермерам, повідомив мер Мелітополя.

 

Росіяни пропонують українським фермерам на тимчасово окупованій території “співпрацю” за схемою 70:30, за якою виробнику обіцяють лише 30% зібраного врожаю. Про це в ефірі телемарафону сказав мер Мелітополя Запорізької області Іван Федоров, повідомляє Укрінформ.

 

“Рашисти поводяться, як НКВС у найгірші радянські часи – грабують продовольство. Два місяці тому це починалося з продуктових складів, а сьогодні грабують фермерів, вивозять зерно з елеваторів. За даними Міністерства агрополітики, вивезено понад півмільйона тонн зерна, і ми розуміємо, що це загрожує голодом не лише на нашій території, а й позначиться на світовій ситуації із продовольством”, – сказав він.

 

За словами Федорова, окупанти проводять переговори з фермерами та пропонують співпрацю 70:30 – 70% зерна убраного влітку врожаю вони планують забрати собі, а 30 % – залишити фермерам.

 

Раніше повідомлялося, що росіяни вивезли з дилерських центрів Мелітополя до Чечні 27 одиниць техніки загальною вартістю 5 млн. доларів, але скористатися викраденим не змогли: виробник дистанційно заблокував машини, і тепер вони перетворилися на металобрухт.

 

 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button