Україна

Окупанти і колаборанти захопили об’єкти Херсонобленерго

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО
Окупанти і колаборанти захопили об єкти Херсонобленерго

У Херсонобленерго наголосили, що на сьогоднішній день постачання електричної енергії на територію Херсонської області здійснюється з підконтрольної території України виключно українськими постачальниками.

 
Окупанти і колаборанти захопили окремі об’єкти Херсонобленерго, які забезпечували постачання та розподілення електроенергії. Про це повідомляють у прес-службі АТ Херсонобленерго.
 
“27 червня 2022 року представниками так званої “Херсонської військової цивільної адміністрації”, за підтримки представників ФСБ РФ та участю начальника служби повітряних і кабельних електричних мереж АТ Херсонобленерго були захоплені окремі об’єкти, що належать АТ Херсонобленерго і забезпечували постачання та розподіл електричної енергії. Під час захоплення підприємства окупантами було представлено так званого нового керівника підприємства Жахановича Ю.Є., який не має жодного стосунку до виконавчих органів АТ Херсонобленерго. Єдиним законним керівником товариства є голова правління Сафронов І.М.”, – йдеться в заяві обленерго.
 
У заяві повідомляється, що з 27 червня Херсонобленерго частково втратило контроль над обслуговуванням електричних мереж Херсонської області. Окупаційні органи чинять тиск на працівників підприємства, зокрема змушують писати заяви на співпрацю.
 
У Херсонобленерго наголосили, що на сьогоднішній день постачання електричної енергії на територію Херсонської області здійснюється з підконтрольної території України винятково українськими постачальниками.
 
“Оплата за поставлену продукцію здійснюється тільки в національній валюті України, гривні, а решта можливих розрахунків – це шахрайство”, – підкреслили в компанії.
 
Керівництво АТ звернулося до правоохоронних органів України.
 
Нагадаємо, окупанти викрали міського голову Херсона.
 
Новини від 1News у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/ua_1news

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button