Україна

ОК Південь заперечує дані просування ЗСУ до Херсона

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО
ОК Південь заперечує дані просування ЗСУ до Херсона

Інформація The Economist про те, що українські підрозділи перебувають за кілометр від околиць обласного центру, не відповідає дійсності.

 
Інформація ЗМІ про те, що ЗСУ перебувають за кілометр від околиць Херсона не відповідає дійсності та шкодить військовій операції. Про це на брифінгу 4 липня заявила керівник об’єднаного координаційного прес-центру оперативного командування Південь Наталія Гуменюк.
 
“Просування військ можуть коментувати лише військові. Будь-які аналітики, депутати, інші політичні та просто активні діячі наразі лише шкодять подібними заявами та проголошенням такої інформації. По-перше, вона не відповідає дійсності, по-друге, вона дезорієнтує наших людей, місцеве населення, вона шкодить не лише військовій операції, а й іміджу тих, хто це заявляє”, – підкреслила спікер.
 
Вона наголосила, що українські війська на півдні країни “просуваються повільно, але впевнено”, зберігаючи тишу у рамках військової операції.
 
“Те, що ми звільняємо, спочатку закріплюємо, і лише потім оголошуємо. На суші ворог не має успіху у просуванні, тому використовує тактику авіаційних та ракетних ударів”, – уточнила Гуменюк.
 
Також речник повідомила, що українські військовослужбовці встановили прапор України на острові Зміїний у Чорному морі.
 
Раніше видання The Economist з посиланням на офіцера української військової розвідки повідомило, що передові частини ЗСУ перебувають, приблизно, за кілометр від околиць Херсона.
 
 
Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/ua_1news

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button