Україна

Охоронцеві Ляшка оголосили підозру у справі про побиття Геруса

Він підозрюється в пособництві умисного нанесення народному депутату України легких тілесних ушкоджень у зв’язку з його державною діяльністю

Прокуратура оголосила підозру у кримінальному провадженні про напад на народного депутата Андрія Геруса охоронцю колишнього нардепа Олега Ляшка, якому також було оголошено та вже обрано запобіжний захід в рамках цього ж провадження.

Інформацію про це підтвердила прессекретар прокуратури Київської області Мар’яна Гайовська, передає 1NEWS.

“Так, він підозрюється в пособництві умисного нанесення народному депутату України легких тілесних ушкоджень у зв’язку з його державною діяльністю”, – повідомила Гайовська.

Тобто, охоронцеві Ляшка, оголошено підозру за ч.5 ст.27, ч.ст.346 КК України.

Нагадаємо, раніше Герус, повідомляючи про факт того, що на нього у залі очікування офіційних делегацій напав Олег Ляшко, також додав, що той був разом з охоронцем.

Водночас, стало відомо, що охоронець знімав момент спілкування Ляшка з Герусом. Також, він нібито сприяв тому, щоб Герус не міг опиратися діям Ляшка та схопив нардепа за руку і утримував його.

Раніше повідомлялося, що 18 листопада екснардеп Олег Ляшко у Бориспільській прокуратурі отримав підозру щодо нападу на народного депутата Андрія Геруса. Так, йому повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 346 ККУ (погроза або насильство щодо державного чи громадського діяча, а саме умисне заподіяння особам, зазначеним в частині першій цієї статті, середньої тяжкості тілесних ушкоджень чи легких тілесних ушкоджень, нанесення побоїв чи вчинення інших насильницьких дій у зв’язку з їх державною або громадською діяльністю).

19 листопада Бориспільський міськрайонний суд обрав запобіжний захід народному депутату попереднього скликання Олегу Ляшку у вигляді особистої поруки.

28 листопада Київський апеляційний суд залишив колишнього народного депутата Олега Ляшка на поруках.

Джерело: УНН
Back to top button