Україна

Оголошений переможець конкурсу на посаду глави Податкової

23 квітня пройшов заключний етап конкурсного відбору на очільника Державної податкової служби, який проводила Комісія вищого корпусу державної служби, повідомляє прес-служба комісії.

Зазначається, що трійка фіналістів у прямому ефірі представили членам комісії свою програму розвитку Служби у вигляді презентації, а потім протягом години відповідали на запитання представників бізнесу, народних депутатів, експертів та членів Комісії, демонструючи фахові знання, лідерські якості, організаційні навички та стресостійкість.

Комісія зазначає, що Сергій Верланов отримав сумарно 16,45 балів, Сергій Петухов – 13,54 бала, Дмитро Олексієнко не набрав балів, достатніх для рейтингового оцінювання.

«За результатами оцінювання кандидатів Комісія рекомендувала Кабінету Міністрів України призначити Сергія Верланова Головою Державної податкової служби», – говориться у повідомленні.

На сторінці Верланова дописувачі вітають чиновника з перемогою у конкурсі на посаду глави ДПС.

Нагадаємо, на крісло очільника Державної податкової служби претендували 5 кандидатів, а на очільника Державної митної служби – 6. За попередніми даними Перший заступник міністра економрозвитку і торгівлі Максим Нефьодов за результатами конкурсу обійме посаду глави Державної митної служби, а Державну податкову службу очолить заступник міністра фінансів Сергій Верланов.

В той же час Окружний адміністративний суд міста Києва 17 квітня призупинив дію розпорядження Уряду про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади Голови державної митної служби.

У повідомленні зазначається, що причиною рішення став позов народного депутата Андрія Антонищака  (фракція БПП).

Згідно з повідомленням на сторінці Антонищака у Facebook, він вважає конкурс незаконним. «Кабінет Міністрів України некоректно сформував вимоги до кандидатів на вакантні посади Голови Державної податкової служби та Голови Державної митної служби, а саме так, щоб перемогу в Конкурсі отримали наперед визначені особи», – зазначено у повідомленні.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close