Україна

Оголошено конкурс на проект музею Революції Гідності

Майбутній музей Революції Гідності має стати майданчиком, де можна буде переосмислити важкі історичні події. Але він не має заморозити складну травматичну історію України. Про це повідомляє прес-служба Українського інституту національної пам’яті, інформує 1NEWS.

 

«Меморіал повинен бути спрямований не на заморожування складної травматичної історії, а на створення майданчика для переосмислення важких історичних подій, краще розуміння теперішнього та консолідованого творення майбутнього», – повідомив під час прес-конференції Генеральний директор Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності Ігор Пошивайло.

Конкурс проведуть анонімно та у два тури. Однак буде відкрита попередня кваліфікація.

Обиратимуть у двох номінаціях – «Конкурс на меморіал» та «Конкурс під музей».

«Наприкінці першого туру конкурсу після публічного обговорення проектів журі визначить переможця першого і публічно оголосить підсумки цієї номінації. Потім проект меморіалу інтегрують у всіх конкурсних пропозиціях другого туру «Конкурсу під музей», – йдеться у повідомленні.

Офіційні результати представлять 20 лютого та у травні 2018 року.

Додамо, музей Революції Гідності виконуватиме музейну та культурно-просвітницьку функції, розробити суспільний простір як складову меморіально-музейного комплексу.

 

Теги

Схожі статті

1 thought on “Оголошено конкурс на проект музею Революції Гідності”

  1. средства сейчас необходимы бедным украинцам для выживания в этой несчастной стране. деньги, вваленые в пропаганду в условиях тотальной нищеты, обернутся против самой же идеи «гидности». геноцид нации идет полным ходом, люди в холодных домах умирают от голода и без медицинской помощи а вы им — музеи гидности, тьфу…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close