Україна

Оголошено конкурс на посаду Голови правління компанії “Укренерго”

Наглядова рада НЕК “Укренерго” оголосила конкурс на посаду голови правління компанії, інформує 1NEWS.

“Згідно з пропозицією Міністерства фінансів України, статутом НЕК “Укренерго” та рішенням наглядової ради від 6 грудня 2019 року оголошується відбір кандидатур на посаду голови правління НЕК “Укренерго”, – наголошується в повідомленні.

Прийом заявок і базового пакета документів здійснює компанія Amrop Ukraine до18:00 27 січня. Претенденти мають подати заяву на ім’я голови комітету з питань призначень та винагород наглядової ради компанії Олів’є Апперта (Olivier Appert), біографічну довідку і/або резюме, декларацію про відсутність конфлікту інтересів з компанією, а також згоду на обробку персональних даних.

На сайті “Укренерго” також оприлюднено повний перелік документів, необхідних для проходження наступного етапу – співбесіди з членами наглядової ради. Відповідний пакет документів приймається з 28 січня по 14 лютого.

Серед вимог до претендентів: бездоганна ділова репутація, досвід роботи на українському або східноєвропейському ринках у перехідний період, досвід роботи на керівних посадах найвищої ланки в організаціях/установах або міністерствах під час проектів трансформацій, зумовлених ринковими змінами.

“Укренерго” об’єднує вісім регіональних електроенергетичних систем – Дніпровську, Донбаську, Західну, Кримську, Південну, Південно-Західну, Північну та Центральну.

“Укренерго” експлуатує магістральні й міждержавні лінії електропередачі, а також здійснює централізовану диспетчеризацію об’єднаної енергосистеми країни. НЕК є державним підприємством, яке перебуває в підпорядкуванні Міністерства фінансів.

Наразі т.в.о. голови правління “Укренерго” є Всеволод Ковальчук.

 

 

 

Back to top button