Україна

Оголошено конкурс до наглядової ради “Укрпошти”

Кабінет міністрів України розпочав приймати заяви кандидатів на участь у конкурсному відборі на посаду незалежного члена Наглядової ради ПАТ “Укрпошта”, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу акціонерного товариства.

Результати відбору буде оприлюднено до 12 вересня 2018 р. Відповідне оголошення та умови конкурсу розміщені на веб-сайті Уряду.

“Розпочався черговий етап еволюції корпоративного управління головної пошти країни. Ми очікуємо на проведення прозорого та якісного відбору задля формування компетентної та ефективної Наглядової ради Укрпошти”, – наголосив в. о. генерального директора компанії Ігор Смілянський.

Створення Наглядової Ради національного поштового оператора передбачає підбір 5 незалежних професійних кандидатів з міжнародним досвідом роботи в логістиці, e-commerce та фінансах. Також до складу органу управління товариством увійдуть 2 представники уряду, що будуть визначені відповідно до постанови КМУ №143 від 10 березня 2017 року.

Нагадаємо, ПАТ “Укрпошта” в 2017 році отримало 203 мільйони гривень збитку і збільшило чистий дохід на 19,57% до 5,5 мільярда гривень у порівнянні з 2016 роком.

 

 

 

 

 

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close