Україна

Офіс «Київпастрансу» облили червоною фарбою (відео)

Ввечері 21 червня активісти організації «Чорний Комітет» залили червоною фарбою центральний вхід «Київпастрансу». Як повідомила 1News прес-служба організації, «символічний напад» було здійснено через незадоволення майбутнім підвищенням тарифів на проїзд у громадському транспорті.

скріншот з відео

Акція пройшла біля офісу «Київпастрансу» за адресою Набережне шосе, 2. Як повідомляється, в ході акції центральний вхід було залито червоною фарбою, нанесено на фасаді слово «Здирники», а також розкидано листівки наступного змісту: «Ні підвищенню тарифів на проїзд!».

Нагадаємо, з 14 липня Київська влада за пропозицією «Київпастрансу» планує збільшити тарифи на проїзд в громадському транспорті. Вартість проїзду складатиме від 6,3 гривень – за умови користування проїзним квитком або безконтактною карткою, та 8 гривень – за разову поїздку.

Антимонопольний комітет України вирішив не розслідувати підвищення тарифів у Києві.

«Цей крок ми розцінюємо виключно як грабунок населення. За останні роки ніякого покращення послуг транспортного перевезення в Києві не відбувалось, чиновники малюють собі величезні премії, а дірки в бюджеті закривають виключно за рахунок громадян», – заявили у «Чорному комітеті».

Також організація вважає, що «мільйонні прибутки з реклами в транспорті йдуть невідомо куди, замість того, щоб йти на розвиток інфраструктури».

«Чорний Комітет виступає проти цього здирництва! Ви грабуєте громадян, ми не дамо вам спокійно жити!. Чорний Комітет обіцяє продовжувати акції протесту проти здирницьких тарифів на проїзд в громадському транспорті», – говориться у заяві.

«Київпастранс» та Поліція Києва поки ніяк не відреагували на інцидент.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close