Україна

Один з мерів на Тернопільщині захворів на коронавірус

У мера міста Монастириська Тернопільської області Андрія Старуха тест на коронавірус підтвердив хворобу. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Складно бути на передовій і залишитися повністю неушкодженим. Щойно лабораторний аналіз підтвердив в мене позитивний результат на COVID -19. В мого заступника – Андрія Гладиша, з яким ми разом здавали аналізи, результат негативний, він здоровий», – пише Старух.

фото з Facebook Андрія Старуха

Він додав, що останній місяць почувався добре, жодного разу не було ні підвищеної температури, ні інших симптомів. Дружина та син почуваються нормально.

«Лікарі стверджують, що більшість з нас перенесе це захворювання не відчуваючи його. Не панікувати, дотримуйтеся карантину, залишайтеся вдома. Ми мусимо ходити на роботу, щоб ви могли залишитися вдома. Тепер маю двотижневу самоізоляцію», – додав він.

В той же час станом на 22:00 31 березня загалом в Тернопільській області 98 хворих.

З них: 76 – жителі Монастириського району (1 – летальний); 11 – жителі Заліщицького району; 5 – жителі Козівського району; 2 – жителі міста Тернополя; 2 – жителі Кременецького району; 1 – житель Тернопільського району; 1 – житель Бережанського району

В Україні 669 лабораторно підтверджених випадків COVID-19 ПЛР-дослідженням. Усього зафіксовано 17 летальних випадків. Загалом 10 людей вже одужали — повторне лабораторне дослідження не виявило вірусу в організмі.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close