Україна

ОБСЄ: бойовики сигналізували про готовність до розведення сил

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала сигнальні ракети, які позначали готовність бойовиків до розведення сил і засобів на ділянках розведення в районах Золотого і Петрівського на Донбасі. Про це повідомляє 1NEWS, посилаючись на УНН.

“СММ знову зафіксувала сигнальні ракети, які позначали готовність збройних формувань до відновлення розведення сил і засобів на ділянках розведення в районах Золотого і Петрівського, однак дії з відновлення процесу розведення не розпочалися”, – йдеться у звіті.

Так, за даними звіту, після засідання Тристоронньої контактної групи 1 жовтня, під час якого було погоджено відновлення відведення сил і засобів із ділянок розведення в районах Золотого та населеного пункту Петрівське та план-графік виконання заходів, о 12:00 11 жовтня команда СММ бачила, як на блокпості збройних формувань на південному краї ділянки розведення в районі Золотого члени збройних формувань запустили білу сигнальну ракету на позначення готовності відновити розведення. Однак, за даними Місії, оскільки дій у відповідь не було, діяльність із відведення сил і засобів не розпочалася.

Також 11 жовтня о 12:00 приблизно за 300 м на північний схід від північно-східного кута ділянки розведення в районі Петрівського команда СММ бачила, як член збройних формувань запустив сигнальну ракету на позначення готовності до відновлення розведення.

“Оскільки дій у відповідь не було, діяльність із відведення сил і засобів не розпочалася”, – додали у СММ ОБСЄ.

Нагадаємо, раніше міністр оборони України Андрій Загороднюк підтвердив позицію Києва, що розведення військ на двох визначених ділянках фронту на Донбасі стане можливим тільки тоді, коли будуть передувати принаймні 7 днів повного дотримання режиму припинення вогню.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close