Україна

Обстрілом України з Чорного моря керує колишній український офіцер

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО
Обстрілом України з Чорного моря керує колишній український офіцер

У 2014 року український офіцер Дмитро Сухар зрадив присязі і залишився у захопленій російськими окупантами військовій частині. Присягнувши збройним силам Росії, капітан продовжив службу в російському чорноморському флоті.

ДРБ повідомило про підозру в держзраді ще одному офіцеру, колишньому капітану 3-го рангу військової частини, що дислокувалася в АР Крим, який перейшов на бік ворога в 2014 році. Нині це командир російського ракетного катера Вишній Волочок. Про це повідомляє прес-служба ДБР.

У 2014 року офіцер Дмитро Сухар (у ДБР імені не вказують, це дані з Вікіпедії та інших джерел) зрадив присязі і залишився у захопленій російськими окупантами військовій частині. Присягнувши збройним силам Росії, капітан продовжив службу в російському чорноморському флоті. Командуючи ракетним катером Вишній Волочок, зрадник із Чорного моря обстрілює ракетами мирні території України.

Слідчі ДБР зібрали достатньо доказів та повідомили зраднику про підозру у державній зраді (ч. 1 ст. 111 КК України). Санкція статті передбачає покарання як позбавлення волі до 15 років.

Нагадаємо, раніше ДБР повідомило про підозру капітану російського крейсера Адмірал Макаров. Офіцер також зрадив Україну у 2014 році.

Раніше на Харківщині затримали зрадника, який здавав окупантам позиції ЗСУ за гроші.


Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/ua_1news

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button