Україна

Обслуговування державної дачі, на яку переїхав Зеленський, обійдеться бюджету в 3,5 млн гривень

На утримання державної дачі, на яку з родиною переїхав Президент України Володимир Зеленський, у 2020 році заплановані витрати з державного бюджету у розмірі 3 млн 429 тисяч гривень. Про це говориться у відповіді керівника Офісу Президента на ім’я народного депутата від «Європейської солідарності» Володимира Ар’єва, повідомляє 1News з посиланням на повідомленні нардепа на сторінці у Facebook.

колаж програми “Схеми”

В той же час у відповіді також зазначається, що за інформацією Державного управління справами, в період з червня 2019 року по липень 2020 року будинком відпочинку «Конча-Заспа», на балансі якого обліковується будинок №29, в якому проживає Президент, було замовлено проведення низки аварійно-відновлених та ремонтних робіт на загальну суму близько 1 млн 300 тисяч гривень.

Нагадаємо, в липні 2020 року стало відомо, що Президент України переїхав на державну дачу в Конча-Заспу. Офіс Глави держави у своєму повідомленні зазначає, що цей переїзд є тимчасовим.

«Глава держави в липні 2020 продав будинок у с. Іванковичі у Київській області. Крім того, Володимир Зеленський здійснив продаж земельної ділянки, на якій розташовано проданий будинок. Президент України з сім’єю тимчасово проживатиме у державній резиденції “Конча-Заспа”», – сказано у повідомленні від 9 липня.

Офіційному повідомленню Офісу Президента про переїзд Володимира Зеленського передувало журналістське розслідування, в якому було показано, що Глава держави зранку виїжджає із закритої території державних дач, а ввечері повертається туди.

Зазначимо, що одразу після того, як Володимир Зеленський став Президентом України, він мешкав у багатоквартирному будинку на вулиці Грушевського поблизу урядового кварталу.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close