Україна

Обрано очільника Наглядової ради «Укрнафти»

Виконавчий директор «Групи Нафтогаз» Юрій Вітренко очолив наглядову раду ПАТ «Укрнафта». Про це йдеться в документах, оприлюднених на сайті компанії, передає 1NEWS.

Згідно з повідомленням, відповідне рішення було ухвалено наглядовою радою компанії 11 квітня.

Нагадаємо, на загальних зборах акціонерів ПАТ «Укрнафта» 28 березня 2019 року акціонери «Укрнафти» привели структуру управління компанії у відповідність до вимог закону про акціонерні товариства, затвердили оновлений статут і положення про спостережну раду. Наглядовій раді передали повноваження призначати і звільняти голову правління, які раніше були в компетенції зборів акціонерів.

У зв’язку зі зміною в структурі управління компанією, акціонери вирішили достроково припинити повноваження чинного голови правління Марка Роллінса 30 квітня. За рішенням акціонерів з 1 травня Олег Гез, чинний заступник голови правління і виконавчий віце-президент по збуту, тимчасово буде виконувати обов’язки керівника «Укрнафти» до обрання нового голови.

Зазначимо, держава в особі НАК «Нафтогаз України» володіє 50%+1 акцій «Укрнафти». Більше 40% акцій належать акціонерам групи «Приват», які повністю контролювали менеджмент до 2015 року.

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button