Україна

Обрано нового голову Національного агентства з питань запобігання корупції

28 березня на засіданні Національного агентства з питань запобігання корупції одноголосно обрано нового Голову Національного агентства – Олександра Мангула, заступником Голови Національного агентства – Станіслава Патюка. Про це 1News повідомила прес-служба НАЗК.

Олександр Мангул

Наталія Корчак, яка обіймала посаду Голови Національного агентства протягом двох років, подякувала за спільну роботу членам Національного агентства та його апарату. «Сподіваюся, що новий Голова Національного агентства продовжить інституційне становлення агентства як незалежного антикорупційного органу, а також розпочату роботу в рамках Стратегії розвитку Національного агентства до 2020 року», – зазначила Наталія Корчак.

На запитання журналістів Олександр Мангул заявив, що не знайомий з президентом Петром Порошенком і ніколи особисто з ним не спілкувався. “Особисто з Петром Порошенком я не знайомий і не спілкувався. Єдині зустрічі були, коли я працював у Міністерстві економіки і пан Порошенко був міністром і були спільні заходи”, – зазначив він.

Олександр Мангул був призначений членом Національного агентства з питань запобігання корупції розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 року № 31-р. До цього впродовж майже трьох років обіймав посаду Голови Мелітопольської районної державної адміністрації Запорізької області.

Новообраний заступник Голови Національного агентства – Станіслав Патюк – був призначений членом Національного агентства розпорядженням Уряду від 17 січня 2018 року №30-р.

Наталія Корчак продовжує обіймати посаду члена Національного агентства і координує роботу Департаменту з питань запобігання політичній корупції.

Нагадаємо, що відповідно до Закону України «Про запобігання корупції»  Голова Національного агентства обирається агентством строком на два роки з числа його членів. Одна й та сама особа не може обіймати цю посаду два строки підряд. Також Національне агентство обирає з числа його членів заступника Голови Національного агентства.

Також додамо, що 26 березня Наталія Корчак заявила, що «з великим задоволенням «брємя слави» перекладе на чужі плечі». «Всім, кому весь час заважала Корчак, її «неправомірні/неправильні/незаконні/непрофесійні» дії, гаражі, неподання у відставку, принциповість, «зв’язки з Народним фронтом», голос, зовнішність і т. п., хочу повідомити – у середу, 28 березня, спливає термін моїх повноважень як Голови НАЗК. Не сумнівайтеся, за посаду не тримаюсь», – зазначила вже колишній керівник НАЗК.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close