Україна

Обрано нового голову Наглядової ради «Укрнафти»

Члени наглядової ради компанії «Укрнафта» обрали нового голову наглядової ради. Ним став Микола Гавриленко — директора з управління дивізіоном «Нафта», передає 1NEWS з посиланням на пресслужбу «Нафтогазу».

Гавриленко з січня 2019 року очолює дивізіон «Нафта», що поєднує нафтотранспортні та нафтопереробні активи групи «Нафтогаз».

«Повноваження, які отримав Микола Гавриленко, свідчать про довіру незалежних директорів і представників акціонерів до його компетенцій і досвіду. Ми очікуємо, що наглядова рада зосередиться на оздоровленні «Укрнафти» і врегулюванні проблемних питань щодо спірних обсягів газу і накопиченого податкового боргу», — заявив голова правління «Нафтогазу» Андрій Коболєв.

Нагадаємо, 10 червня «Нафтогаз України» відкликав Юрія Вітренка з позиції представника у наглядовій раді «Укрнафти». Він також очолював наглядову раду. Новим представником «Нафтогазу» в наглядовій раді «Укрнафти» став Гавриленко.

Раніше наглядова рада «Укрнафти» вирішила припинити конкурс на голову правління, призначивши на цю посаду Олега Геза, який керував компанією як виконувач обов’язків з травня 2019 року.

 

 

 

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button