Україна

Обдурив трьох службових псів і сотню пошуковців: на Хмельниччині майже добу шукали 7-річного хлопчика

Малий сидів у сховку і спостерігав, як навколо метушаться дорослі. 

Односельці, поліцейські та рятувальники майже добу шукали семирічного хлопчика, що зник у селі  Плесна на Хмельниччині. 

Малий сидів у сховку і спостерігав, як навколо метушаться дорослі, йдеться у сюжеті ТСН.19.30. Йому вдалося обхитрити трьох службових псів та сотню пошуківців. А через двадцять з лишком годин хлопчик  сам здався з єдиною умовою, щоб мама з вітчимом не били його за втечу.

Читайте також:

У Чернігові поліцейські знайшли 12-річного хлопчика, якого шукали 2 доби

Спершу службовий пес довго топтався біля бетонних плит, де очевидно хлопчик ховався, потім  пішов на людські городи, а згодом кінолог з ним вийшов із села і пішов на дорогу.  

Мама також гукала сина у просіці, яка поруч із звалищем бетонних плит. За її словами, вона не може вгадати дії хлопчика наперед.  Сусіди підтверджують, Тимур — хлопчик з непростим характером, а мамі не щастить в особистому житті.

7-річний хлопчик втік з дому, обдуривши трьох службових псів та сотню пошуковців

Вчора, 20:46

Опис

Односельці, поліцейські та рятувальники майже добу шукали хлопчика, що зник у селі Плесна на Хмельниччині. А малий сидів у сховку і спостерігав, як навколо метушаться дорослі. Через двадцять з лишком годин хлопчик сам здався з єдиною умовою – щоб мама з вітчимом не били його за втечу.

 

Село Плесна – велике, тут понад три сотні дворів. Поліцейські обійшли насамперед покинуті обійстя. Кінологи також привезли третього пса. Уже коли почало вечоріти, дитина сама вийшла із сховку.  Хлопчик зізнався, його б’є мама і вітчим, тому він і тікає з дому.

«Я гуляв, думаю зараз піду додому, бачу мама з татом йдуть, я просто злякався», — розповів семирічний Тимур.

Мама до хлопчика приходить останньою. Не обнімає і не цілує, а запитує де він був. Хлопчика забрали у  швидку. Медики кажуть, йому  потрібен ретельний огляд . Адже, напередодні втечі  захворів і мав високу температуру. Тимура відвезли до лікарні. І найпевніше не повернуть,  поки поліцейські не з’ясують, що відбувається у родині, бо за останній місяць це уже друга  його  втеча з дому. 

Нагадаємо, раніше у Харкові під час концерту до дня міста в натовпі на центральній площі мати загубила 2-річну дівчинку. Дитину знайшли поліцейські, однак з’ясували, що за час пошуків загубилася сама мама. Поліцейських приголомшило те, що до самого ранку до них з приводу дівчинки ніхто не звертався. 

Джерело: tsn.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close