Україна
Гаряча новина

Новий прем‘єр та Кабмін: стали відомі прізвища міністрів (список)

Президент Володимир Зеленський запропонував фракції «Слуга народу» призначити прем‘єр-міністром Дениса Шмигаля, який зараз займає посаду віце-прем‘єра, міністра громад. Цю інформацію підтвердив у своєму Телеграм-каналі депутат Олександр Дубінський.

фото 1News

Таку пропозицію Зеленський зробив на засіданні фракції «Слуга народу», яка відбувається прямо зараз у Верховній Раді.

Також він назвав кандидатури на інші посади в Кабміні.

Зокрема, за його словами, на засіданні фракції було запропоновано призначити:

– Міністром економічного розвитку – Романа Жуковського, який раніше працював в Секретаріаті Президента Віктора Ющенка. Його матір в свій час очолювала банк-банкрот «Надра», який пов‘язують з олігархом Дмитром Фірташем;

– Міністром АПК – Тимофія Милованова (зараз міністр економіки та сільського господарства);

– Міністром фінансів – Ігоря Уманського, що працював в Уряді Юлії Тимошенко;

– Міністром цифрової політики Михайла Федорова, який і зараз займає цю посаду;

– Міністров закордонних справ Дмитра Кулебу, який зараз є віце-прем‘єр міністром з питань євроінтеграції;

– Міністром юстиції Дениса Малюську (збереже посаду);

«Міністр оборони – Таран; Міністр соціальної політики – Лазебна; Мінмолодь – Гутцайт (Вадим Гутцайт – олімпійський чемпіон з фехтування); МВД – Аваков», – додає Дубінський.

За його словами, інші кандидатури далі обговорюються.

Дубінський додав, що всього 3 депутати від «Слуги народу» проголосували проти відставки Олексія Гончарука з посади прем‘єр-міністра.

Додамо, що у ЗМІ також з‘явились інші прізвища можливих нових міністрів. Зокрема, МОЗ може очолити Ілля Ємець, який раніше вже очолював відомство у 2010-2011 роках.

Міністра Кабміну Дмитра Дубілета можуть замінити на Олега Немчинова (секретар Міністерства молоді), а міністром реінтеграції може стати представник України у Тристоронній контактній групі Олексій Резніков.

Зауважимо, що сьогодні Олексій Гончарук подав заяву до Окружного суду, в якій просить суд заборони розгляд кадрових змін в Уряді 4 березня, коли Президент збирає позачергове засідання Верховної Ради.

Back to top button