Україна

Новий глава Офісу Президента подякував попереднику «попри плітки про війну»

Новопризначений глава Офісу Президента Андрій Єрмак подякував Главі держави Володимиру Зеленському за надану довіру, а також своєму попереднику Андрію Богдану. Про це він заявив на своїй першій прес-конференції, повідомляє кореспондент 1News.

«Не заважаючи на всі плітки про якісь війни, я хочу подякувати Андрію Богдану. Він дійсно багато зробив на посаді глави Офісу Президента і є фаховою людиною», – зазначив Єрмак.

За його словами, віднині «головними спікерами Офісу Президента мають стати справи, тому вся робота буде сконцентрована на цьому».

«Я зроблю все, щоб ніякого телефонного права, ніяких інтриг віднині не було в Офісі Президента. Ми будемо максимально відкритими і при цьому ми визнаємо, що потрібно зробити багато для того, аби покращити комунікацію Офісу», – зазначив Єрмак.

Окремо новий глава Офісу Президента заявив, що за дорученням Глави держави Офіс з іншими державними установами буде гарантами свободи слова і незалежності медіа в нашій країні.

«Ніяких законів, які би обмежили свободу слова, ніколи не будуть прийняті. Президент завжди буде гарантом свободи слова в цій країні. Для нього це особиста справа, адже ви знаєте, що він свого часу працював у медіа», – додав він.

Також Єрмак додав, що на новій посаді продовжить займатися тими питаннями, якими він опікувався на посаді помічника Президента.

«Одним з пріоритетів для нас і для Президента є припинення війни в інтересах України. Це є пріоритет. Зовнішньополітичні питання також залишаються у пріоритетах і я буду ними займатися також», – додав він.

Андрій Єрмак додав, що ще одним із пріоритетних напрямків буде регіональна політика. «Ми будемо працювати на місцях з губернаторами (насправді в Україні немає губернаторів, а є голови обласних державних адміністрацій – ред. 1News). Команда губернаторів вже майже сформована і вони мають конкретні завдання», – розповів він.

Ще один напрямок, за словами Єрмака, це бажання зробити так, щоб Україна стала інвестиційною Меккою. «Тому ми маємо конкретні програми, як це зробити. Сьогодні це завдання отримали наші губернатори і цим опікується наш уряд», – додав він.

Єрмак окремо зазначив, що бачить Офіс Президента експертним середовищем, де будуть сконцентровані найкращі кадри, найбільш професійні, які допоможуть Президенту виконувати поставленні завдання.

При цьому він додав, що поки в нього немає планів когось звільняти з Офісу Президента і проводити якісь ротації.

Нагадаємо, 11 лютого Президент України звільнив Андрія Богдана з посади Глави Офісу Президента та призначив на цю посаду Андрія Єрмака.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close