Україна

Новий глава Нацбанку заборгував за комунальні послуги понад 1,2 млн гривень

ОСББ доводиться вибивати заборгованості у сім’ї нового глави НБУ через суди, пише 1NEWS з посиланням на delo.ua.

Товариство співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) “Фундуклеївській”, керуюча компанія однойменного житлового комплексу в центрі Києві, судиться за сплату комунальних платежів з Кирилом Шевченком і його дружиною Юлією Шевченко на суму 1,2 млн грн.

Як повідомляє The Page, мова, швидше за все йде про сім’ю новоназначаенного глави Національного банку України (НБУ) Кирила Шевченко і його дружині.

Таким чином, згідно з даними Єдиного реєстру судових рішень, ОСББ доводиться вибивати заборгованості у сім’ї нового глави НБУ через суди.

“У листопаді 2017 року ОСББ” Фундуклеївській “звернулося до суду з позовом … про стягнення заборгованості та просило стягнути з відповідачів солідарний обов’язок по сплаті внесків до загальних засобів ОСББ” Фундуклеївській “за період з 12 серпня 2015 року по 31 січня 2016 року включно в сумі 1 млн 492 тисяч 238,13 грн, з яких: внески в ремонтний фонд – 1 млн 235 тисяч 491,94 грн, додаткові внески, нараховані на борг по внесках в ремонтний фонд – 248 тисяч 704,53 грн, одноразовий цільовий внесок в Спеціальний фонд для придбання нерухомого майна – 8 тисяч 41,66 грн і витрати по сплаті державного мита в розмірі 22 тисяч 383,58 грн.

Рішенням Шевченківського районного суду міста Києва від 12 квітня 2017 позовні вимоги ОСББ “Фундуклеївській” про стягнення заборгованості по внесках було задоволено “, – йдеться в матеріалах суду.

Сайт ОСББ “Фундуклеївській” містить прізвища, суми боргів, а також рішення судів щодо боржників. Наприклад, в 2019 році Шевченківський райсуд Києва зобов’язав мешканців розплатитися з ОСББ.

Одне з останніх рішень – на суму 1,2 млн грн. Пара також має борги за опалення на суму майже 33 тисячі грн.

“Своїми діями вони залізли в кишені сусідів, тим самим поставивши себе поза колективом співвласників”, – пише керівництво ОСББ, перераховуючи прізвища тих, хто забув сплатити комуналку. Серед них фігурує і сім’я Шевченко.

Шевченківський суд зобов’язав сім’ю Шевченко сплатити борг, а Київський апеляційний скасував це рішення.

Зараз ОСББ дійшло до Верховного Суду. У травні 2020 року було відкрито касаційне провадження.

ЖК “Фундуклеївській” – це елітна новобудова на вул. Богдана Хмельницького, 58-А в центрі Києва. Він побудований в 2015 році і відомий скандалом про забудову архітектурного пам’ятника – Київського велотреку (1913 рік).

На сайті ОСББ повідомляється, що у боржників К.Є. Шевченко і Ю.Н. площа квартири – 304,6 квадратних метрів.

У декларації про доходи нового глави НБУ зазначено, що він з 2015 року з дружиною Юлією Миколаївною володіє квартирою розміром 304,60 квадратних метрів в Києві.

 

 

Tags

Останні новини

Схожі записи
Close
Back to top button
Close
Close