Україна

Новий директор Одеського припортового заводу просить зменшити йому зарплату у 10 разів

Микола Синиця вважає, що фінансовий стан підприємства не дозволяє на поточний час виплачувати йому 630 тисяч гривень

Виконувач обов’язків голови правління ПАТ “Одеський припортовий завод” Микола Синиця звернувся до Фонду державного майна і Наглядової ради підприємства з проханням – зменшити йому в 10 разів заробітну плату з урахуванням фінансового стану заводу.

Про це повідомляє 1NEWS.

“Згідно з п. 5.1 контракту з виконуючим обов’язки голови правління – директора ПАТ ОПЗ від 05.02.2020 р. №769, за виконання обов’язків щодо управління Миколі Синиці встановлено заробітну плату у вигляді посадового окладу в розмірі 60 мінімальних посадових окладів працівників основної професії підприємства”, – йдеться в документі.

Однак зазначає Синиця, “фінансовий стан підприємства не дозволяє на поточний час виплачувати мені заробітну плату, установлену контрактом. У зв’язку з цим прошу змінити пункт 5.1 зазначеного контракту та встановити мені заробітну плату на рівні заробітної плати попереднього виконуючого обов’язки голови правління – директора ПАТ ОПЗ”.

Варто зауважити, що оклад попереднього в.о. директора підприємства Сергія Назаренка становив близько 60 тисяч гривень. А новопризначений в. о. голови правління Одеського припортового заводу Синиця, згідно з контрактом, мав отримувати зарплату в розмірі 630 тисяч гривень на місяць, виходячи з того, що посадовий оклад працівника ОПЗ складає 10 тисяч 500 гривень.

Джерело: пресслужба ОПЗ

Back to top button