Україна

Новопризначений посол України в Туреччині пообіцяв сприяти залученню турецьких інвестицій

Андрій Сибіга

КИЇВ. 29 вересня. УНН. До обов’язків посла України в Туреччині приступив Андрій Сибіга, який пообіцяв сприяти залученню турецьких інвестицій, а також продовжувати поглиблення співробітництва, передає УНН з посиланням на звернення новопризначеного посла на сайті посольства України в Туреччині.

“Мені випала велика честь представляти Україну в Турецькій Республіці – дружній для нашої країни державі, з якою у нас перетинаються довгі історичні та культурні шляхи, зближує динамічне сьогодення та ще більше поєднають майбутні перспективи. Для мене особисто Туреччина – це унікальна країна, яка, увібравши спадщину історичних епох, сьогодні демонструє вражаючі темпи розвитку”, – сказав А.Сибіга.

За його словами, позиція такого впливового світового гравця та надзвичайно важливого партнера України як Туреччина, зокрема у підтримці територіальної цілісності та суверенітету України, є надзвичайно цінною.

“Україна і Туреччина, відчувши загрозу для державності і суверенітету, поділяють впевненість у критичній необхідності зміцнення демократичних засад функціонування сучасної держави”, – зазначив посол.

Він підкреслив, що у турецько-українських відносинах першочерговим завданням є подальше поглиблення співробітництва у всіх сферах взаємного інтересу та реалізація домовленостей, закріплених лідерами держав у рамках стратегічного партнерства, яке має бути наповнене практичними результатами.

“Одним з найважливіших пріоритетів є торговельно-економічне співробітництво та інвестиції, зростання взаємного товарообігу, і ми приділятимемо значну увагу для його розвитку та сприятимемо залученню турецьких інвестицій в економіку України, а також надаватимемо сприяння українському бізнесу у Туреччині”, – підсумував він.

Источник: unn.com.ua

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − 16 =

Вас може зацікавити

Close
Close