Україна

Нового голову НАЗК ввели до складу Комісії вищого корпусу держслужби

Кабінет Міністрів України ввів до складу Комісії з питань вищого корпусу державної служби нового голову Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Олександра Мангула та вивів зі складу екс-голову відомства Наталію Корчак, інформує 1NEWS з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Це визначено розпорядженням уряду №228 від 4 квітня.

У супровідній інформації до документа зазначено, що основною метою діяльності комісії є виключення корупційних ризиків, політичного впливу і суб’єктивізму при прийнятті рішення суб’єктом призначення, сприяння формуванню професійного і кваліфікованого вищого корпусу держслужби, а також гарантування реалізації громадянам України права рівного доступу до держслужби.

Як повідомлялося, 28 березня новим головою НАЗК терміном на два роки обрано О.Мангула, який до цього обіймав посаду члена НАЗК.

Одразу після цього рішення Н.Корчак підписала заяву про складання з себе повноважень голови НАЗК у зв’язку із закінченням терміну повноважень. Водночас вона залишається членом Нацагентства.

Нагадаємо, НАЗК розпочало повну перевірку електронних декларацій ще 4-ох осіб, серед них Наталія Корчак, та затвердило результати перевірки чергових 7 декларацій.

 

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close