Україна

Нова столична музична школа прийме 160 учнів

У Подільському районі Києва на просп. Свободи, 5 побудують дитячу музичну школу за новітніми технологіями, яка одночасно зможе прийняти 160 учнів. Про це 1News повідомила прес-служба Київської міськдержадміністрації

«Проектом передбачено будівництво триповерхової будівлі з класами для проведення занять і двома концертними залами», — йдеться в повідомленні.

Мер Києва Віталій Кличко вже підписав відповідне розпорядження щодо проведення цих робіт, з текстом якого можна ознайомитися на сайті мерії.

Зазначено, що замовником робіт визначено Подільську райдержадміністрацію, яка обере генеральну проектну та підрядну будівельні організації. А проектну документацію та виконавчі креслення розглянуть у Департаменті містобудування та архітектури для занесення до бази містобудівного кадастру столиці. Земельно-правові питання буде вирішено згідно з чинним законодавством.

«Фінансування будівництва здійснюватиметься за рахунок бюджетних коштів у рамках Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2018-2020», — зазначили в прес-службі відомства.

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...

Вас може зацікавити

Close
Close