Україна

Нова Пошта випустила облігації на 300 млн

Нова Пошта випустила цінні папери на 300 мільйонів гривень. За допомогою розміщення облігацій компанія має намір зміцнити лідируючі позиції на ринку, інформує 1NEWS з посиланням на today.ua.

Нова Пошта закінчила розміщення випуску облігацій серії А на 300 млн грн. Андеррайтером цього випуску виступив Райффайзен Банк Аваль, – сказала Вікторія Масна, начальник управління інвестиційного банкінгу Райффайзен Банку Аваль. – Залучені від розміщення кошти Нова Пошта направить на модернізацію інфраструктури логістики, підвищення рівня обслуговування клієнтів, поліпшення умов праці співробітників. Крім цього, Нова Пошта здійснить великі інвестиції в обладнання для модернізації ІТ-інфраструктури; придбання контейнеровозів і причепів до них, модернізацію мережі відділень Нова Пошта.

Відзначається, що облігації були розміщені менш ніж за два місяці. Прибутковість облігацій — 22%. Погашення заплановано на 14 серпня 2020 року. Крім того, компанія Нова Пошта розглядає можливість отримати кредитний рейтинг випуску та включити облігації в біржовий список.

Заснована у 2001 році група компаній Нова Пошта в 2018 році доставила 174 млн одиниць відправлень, це майже на 20% більше, ніж у 2017 році. У 2019 році група планує досягти 20-відсоткового приросту кількості обслужених відправлень. Мережа компанії Нова Пошта складається з 3 тисяч відділень по всій Україні.

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close