Україна

Німеччина внесла Іспанію в список країн зі стрімким поширенням коронавірусу

Влада Німеччини внесла всю Іспанію в список країн з “широким поширенням вірусу SARS-CoV-2”. Про це в п’ятницю, 9 липня, повідомив Інститут імені Роберта Коха (Robert-Koch-Institut – RKI). Іспанія офіційно потрапить в цей перелік з 11 липня – саме з цієї дати МЗС ФРН не рекомендує співгромадянам в’їжджати на її територію, передає 1NEWS з посиланням на УНН.

Іспанія в цілому, а також її Канарські острови і Майорка зокрема дуже популярні серед німецьких туристів. Зміни для тих, хто туди зараз все ж поїде, мінімальні, пише німецький тижневик Der Spiegel. Туристам, як і раніше, після повернення до Німеччини доведеться пред’явити або негативний тест, або свідоцтво про щеплення, або довідку про перенесений COVID-19, і тоді їм не доведеться йти на карантин.

Німеччина вважає “регіонами з широким розповсюдженням вірусу SARS-CoV-2” ті, де на 100 тисяч жителів за тиждень припадає понад 50 нових випадків заражень. В Іспанії цей показник зараз виріс до 179. Якщо він буде більше 200, Німеччина може присвоїти Іспанії статус країни з широким розповсюдженням дельта-варіанту коронавірусу.

Такі країни вважаються в Німеччині найбільш небезпечними для відвідування, а для тих, хто приїжджає звідти, діють найсуворіші обмеження: в’їзд дозволений лише для громадян Німеччини і володарів посвідки на проживання, а всім перетнув кордон пропонується провести на домашньому карантині 14 днів без права достроково звільнитися від нього, здавши повторний ПЛР-тест. Зараз такі правила в Німеччині діють щодо Кіпру. Раніше в цьому списку значилися Росія, Португалія і Великобританія, але тепер обмеження на в’їзд з цих країн знову пом’якшили.

6 липня Німеччина дозволила повернути вболівальників на стадіони на матчі Бундесліги.

Схожі записи
Close
Back to top button