Україна

“Ні капітуляції”: під Офісом Президента пікетували тисяча мітингувальників

Учасники акції вимагали, щоб Президент Володимир Зеленський не погоджувався на "формулу Штайнмаєра"

Під офісом Президента України відбулась  акція «Ні капітуляції», учасники якої вимагали, щоб Президент Володимир Зеленський не погоджувався на “формулу Штайнмаєра”, яка передбачає автономію ОРДЛО, вибори під дулами російських окупантів, амністію для злочинців так званих “ЛНР” та “ДНР”.

У заході взяли участь близько тисячі громадян, повідомляє 1NEWS.

Організатором акції виступили – об’єднана неформальна коаліція громадських організацій: громадсько-політичний рух «Межа», «Відсіч», «Захисти Україну», УНСО та інші.

Ключова вимога акції – не погоджуватися на “формулу Штайнмаєра”, яка передбачає автономію ОРДЛО, вибори під дулами російських окупантів, амністію для злочинців так званих ЛНР та ДНР. Активісти озвучили єдину позицію України для перемоги, яка містить десять пунктів.

Як повідомлялось, перед початком акції організатори заходу на сторінці Facebook висунули вимоги, де вони просять органи влади дотримуватись наступної послідовності дій: повне і стале припинення бойових дій на Донбасі; виведення російських військ, роззброєння незаконних формувань; передача під контроль України або миротворцям ООН і ОБСЄ ділянки кордону, яка наразі непідконтрольна уряду. Лише після виконання цих умов, проведення виборів в окупованих частинах ДНР/ЛНР за українським законодавством.

Джерело: Укрінформ

Останні новини

Back to top button