Україна

Незаконне вивезення українських дітей в РФ: МЗС звернулося в ООН

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Незаконне вивезення українських дітей в РФ: МЗС звернулося в ООН

Фото: Людмила Денисова / Facebook

МЗС звернулося до ООН через незаконне вивезення українських дітей у Росію

РФ на державному рівні організовує викрадення дітей та руйнує майбутнє української нації.

 

Міністерство закордонних справ України звернулося до ООН через незаконне вивезення та усиновлення громадянами Росії українських дітей. Про це повідомляє МЗС.

 

“Фактично Росія, порушуючи міжнародне гуманітарне право й елементарні стандарти людяності, займається організованим на державному рівні викраденням дітей та руйнуванням майбутнього української нації”, – йдеться в повідомленні.

 

Наголошується, що військові РФ на тимчасово окупованих територіях України вдаються до незаконного і насильницького переміщення громадян України, зокрема дітей, у тому числі дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також дітей, батьки яких загинули внаслідок російської агресії.

 

Також є загроза усиновлення дітей громадянами Росії без дотримання всіх необхідних процедур. Для цього влада РФ прагне підписати з т.зв.”Л/ДНР” так звані “угоди” для переміщення незаконно депортованих дітей-сиріт у російські родини.

 

МЗС України звернулося в Управління верховного комісара ООН у справах біженців, Міжнародний комітет Червоного Хреста, ЮНІСЕФ, Управління верховного комісара ООН з прав людини, а також до спеціальних представників Генерального секретаря ООН з питань дітей у збройних конфліктах і з питань насильства щодо дітей із проханням вжити невідкладних заходів задля повернення українських дітей на територію держави.

 

 

 

 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button