Україна
Гаряча новина

Невідомий погрожує підірвати банк поблизу Національної опери в Києві (оновлюється)

Невідомий захопив відділення банку у столичному бізнес-центрі «Леонардо». Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, повідомляє 1News.

Зокрема Геращенко зазначив, що 3 серпня о 12.00 до поліції зателефонувала представниця АТ «Універсал Банк» (Шевченківський район, приміщення бізнес-центру «Леонардо») та повідомила, що у відділення зайшов невідомий чоловік віком до 35 років, який сказав, що у нього в рюкзаку знаходиться бомба і попросив викликати поліцію.

Працівники банківської установи покинули приміщення, а керівник відділення залишилася за власним бажанням.

Геращенко додав, що введено в дію спеціальну поліцейську операцію «Грім».

Фото: Ельдар Сарахман

«Представники поліції почали перемовини з терористом та запропонували йому здатися», – повідомив заступник міністра.

Геращенко попросив киян та гостей міста змінити маршрути переміщення та оминати район перехрестя вул. Богдана Хмельницького та вул. Володимирської.

ПОГРОЗА ВИБУХОМ У МІСТІ КИЇВ03 серпня, о 12.00, до поліції зателефонувала представниця АТ «Універсал Банк»…

Опубліковано Антоном Геращенком Понеділок, 3 серпня 2020 р.

Оновлено о 13:23: За даними видання “Страна“, в заручниках у терориста, за попередньою інформацією, одна людина. Це начальник відділення “Універсал-банку”.

Оновлено о 13:31: Як повідомляють Телеграм-канали, терорист вимагає прямого ефіру на телебаченні. “Klymenko Time” зазначає, що за периметр зайшли журналісти телеканалів “112”, “Наш” та “ZIK”.

В той же час журналіст телеканалу “ZIK” Андрій Лащ підтвердив, що терорист вимагає виступу на телебаченні. Зараз Поліція діалогу вирішує, яким чином забезпечити вихід в ефір.

Оновлено о 13:51: Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко в ефірі телеканалу “ZIK” повідомив, що чоловік, який захопив відділення банку в центрі Києва, громадянин Узбекистану.

Оновлено о 14:01: Видання “Vesti” повідомляє, що особою, яка захопила банк у бізнес-центрі “Леонардо”, є громадянин Узбекистану Сухроб Рахматович, 1988 року народження. Він має посвідку на проживання в Україні.

Оновлено о 14:07: Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко на своїй сторінці у Facebook зазначив, що за попередньою інформацією особою яка погрожує терористичним актом є громадянин Узбекистану – Карімов Сухроб Рахманович , 25.03.1988 р.н.

Судячи за його соціальними мережами – це психічно неврівноважена особа.

“Терорист декларує, що в його рюкзаку є великий заряд вибухівки який здетонує якщо його вб’ють, оскілки за його ногу причеплен трос який прив’язаний до детонатору. Ми поки що не знаємо, наскільки серьозні його наміри, та чи дійсно в нього справжня вибухівка. Тому наразі обрана стратегія перемовин”, – зазначив він.

За словами Геращенка, на місці створений оперативний штаб СБУ та поліції. Введен в дію план спеціальної операції СБУ «Бумеранг».

Керівництво операції повністью взяло на себе СБУ.

За попередньою інформацією особою яка погрожує терористичним актом є громадянин Узбекистану – Карімов Сухроб Рахманович…

Опубліковано Антоном Геращенком Понеділок, 3 серпня 2020 р.

Зазначимо, що бізнес-центр «Леонардо» розташований у туристичному місці – поруч із Національною оперою України.

БЦ «Леонардо» належить компанії ЕСТА-Холдинг, що входить до групи компаній Ріната Ахметова.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close