Україна

Невідома жінка з Донецька напала на Зеленського з криками: “Ти зрадник!” (ВІДЕО)

Інцидент стався в Бориспільській лікарні, яку інспектував глава держави

Невідома жінка, яка назвалась мешканкою Донецька, 19 лютого під час відвідування Президентом України Володимиром Зеленським Бориспільської лікарні назвала його зрадником.

фото 1News

“Зеленський, ти зрадник! Чому на фронті гинуть? Хто для тебе Росія? Відповідайте, я ваш народ! Я мешканка Донецька! Вам розповісти, що на шахтах робиться?” – кричала жінка, звертаючись до президента.

Зеленський жодним чином не відреагував на звернення жінки і продовжив огляд лікарні.

Нагадаємо, у своїй інаугураційній промові Володимир Зеленський сказав відому фразу “Кожен з нас Президент”, маючи  на увазі, що після його перемоги влада буде ближчою до народу.

“Кожен з нас — президент. Це не моя, це наша спільна перемога. Кожен із нас присягнув на вірність Україні. Кожен із нас несе відповідальність….Кожен з нас загинув на Донбасі. Кожен з нас переселенець. Кожен з нас заробітчанин. Але ми це все подолаємо, бо ми всі українці…”, – говорив Зеленський, який в той же час 19 лютого 2020 року жодним чином не відреагував на звернення жительки Донецька.

Додамо, що під час відвідування Бориспільської районної лікарні Володимир Зеленський знову зустрівся з секретарем місцевої міської ради Ярославом Годунком, якого в липні минулого року вигнав з засідання міськради і назвав “розбійником”.

“Володимир Олександрович, я розумію, це дико буде від мене чути, але прошу послухайте мене, будь ласка. Я “розбійник”, але я не про себе зараз кажу, але буде дивно від мене чути … Я розумію, що вам тоді на мене наговорили, що я такий-сякий поганий. Але “розбійник” прийшов просити вас, губернатора просити: будь ласка, давайте мільйони, які вкрала попередня райадміністрація. Щоб ми могли побудувати корпус… Давайте розберемося”, – сказав Годунок.

У відповідь йому Володимир Зеленський заявив, що спочатку потрібно добудувати корпус лікарні.

“Я хочу ще раз вам сказати. Ви вже відома тут людина завдяки мені (сміється)… Але ви знаєте, у нас така історія, і ми не були до цього в політиці. Чому? Тому що часу на розмови немає. Ми щось робимо, а розбиратися там – це до правоохоронних органів”, – сказав президент.

У вересня 2019 року на Ярослава Годунка завели кримінальну справу. Мова йде про інцидент, який стався 29 серпня. Ярослав Годунок побив активіста і переселенця з Луганська Ігоря Петровскіса. Постраждалий розповів про інцидент, перебуваючи на лікарняному ліжку.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close