Україна

Нещодавно відремонтований сквер поблизу Оперного театру потерпає від графітчиків: активісти вчергове його відмили

Громадська ініціатива «Києве, мий» вчергове прибирала в сквері біля Національного академічного театру опери та балету, який відремонтували вітку цього року. Про це 1News повідомили активісти ініціативи.

Вони зазначають, що попри те, що територію скверу нещодавно реконструювали, команді ініціативи разом з волонтерами знадобилось 6 годин, щоб очистити ділянку від графіті.

За цей час вони відмили фонтан, ліхтарі, лави та гранітне обрамлення території скверу, стіну оперного театру, сміттєві баки та повітровідвідник від графіті та іншого бруду.

Цього разу для роботи використали дві мийки високого тиску. Миття було не з легких та завдяки більшій потужності й підігріву води в одній з мийок ефективнішим, ніж раніше. 8 людей привели сквер до ладу.

Вчора ж, вдень, Віталій — засновник ініціативи, побачив нові графіті на фонтані, а ближче до вечора, поруч із тим самим місцем, волонтерка Анна помітила хлопця, який малював нові графіті на щойно відмитих ліхтарях. Вона викликала поліцію та оскільки вандал на момент прибуття чергового патруля втік, вона поїхала разом з екіпажем у відділок, написала заяву та передала її слідчому.

За словами Анни, патрульні поставились до ситуації недостатньо уважно, під час поїздки їх більше цікавило чи заміжня вона й чи є хлопець, ніж те, що сталось у сквері. Слідчий у відділку поводився професійно.

В сквері та будинках, які знаходяться поруч, встановлені камери, сподіваємось поліція використає всі доступні матеріали, покази й притягне винуватця до відповідальності.

Back to top button