Україна

Негода в Україні: без світла 523 населені пункти


Негода в Україні: без світла 523 населені пункти

До робіт з усунення пошкоджень і відновлення електропостачання задіяно 153 бригади – 422 робітники і 174 одиниці техніки.

Станом на ранок у середу, 10 січня, в Україні залишаються знеструмленими 523 населених пунктів. Найчастіша причина відключень – обледеніння ліній і падіння опор, повідомляє Міненерго.

Вказано, що протягом минулої доби заживлено близько 500 населених пунктів у Дніпропетровській, Одеській, Миколаївській, Кіровоградській, Запорізькій областях.

Водночас поки залишаються без світла 523 населених пункти. Найбільше знеструмлених через негоду в Дніпропетровській області – 186, Кіровоградській – 107, на Миколаївщині – 99 і в Одеській області – 97 населених пунктів. Також є відключення через негоду на Чернігівщині, Сумщині, у Запорізькій області.

Енергетики працюють у посиленому режимі. До робіт з усунення пошкоджень і відновлення електропостачання наразі задіяно 153 бригади – 422 робітники, 174 одиниці техніки.

Нагадаємо, вчора в Україні через негоду було знеструмлено 1025 населених пунктів у дев’яти областях. Також повідомлялося, що українські електростанції працюють на максимумі.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button