Україна

НБУ дозволив злиття двох банків за спрощеною процедурою

Національний банк України (НБУ) схвалив приєднання за спрощеною процедурою київського банку Центр до одеського МТБ Банку, інформує 1NEWS з посиланням на finclub.

Таке рішення було прийнято регулятором 23 червня.

Раніше МТБ Банк оголосив про злиття з банком Центр.

У результаті реорганізації МТБ Банк стане правонаступником всіх прав і обов’язків банку Центр щодо його клієнтів, партнерів, контрагентів, а статутний капітал МТБ Банку збільшиться до 635 млн грн.

Крім того, в розпорядження МТБ Банку перейде картковий процесинговий центр, що підтримує роботу з національною платіжною системою Простір.

Нагадаємо, що влітку 2017 року компанія Cyprus Popular Bank Public Co Ltd, кінцевим бенефіціаром якої була Республіка Кіпр в особі міністра фінансів, продала контрольний пакет акцій Марфін Банку. Новим власником стала компанія Saggarko Limited, а кінцевими бенефіціарами в результаті угоди – громадяни України Михайло Партікевіч і Ігор Згуров.

Зокрема, Згуров обіймає посаду радника виконавчого директора з економічних питань Одесагазу.

Нагадаємо, Національний банк України (НБУ) має намір модернізувати правила організації захисту електронних банківських документів з використанням засобів захисту інформації регулятора.

 

Останні новини

Back to top button