Україна

Названо регіони з найвищими зарплатами

Лідером за розміром заробітної плати у квітні поточного року проти відповідного періоду торік залишається Київ (15,9 тис. грн за місяць), а найнижчі заробітні плати спостерігаються у Херсонській області – 7695 грн, що більш ніж у 2 рази нижче, ніж у столиці, інформує 1NEWS з посиланням на в макроекономічний огляд Міністерства фінансів.

“Лідером за розміром заробітної плати залишається м. Київ (15,9 тис. грн за місяць). Найбільш динамічне зростання заробітних плат із ТОП-5 регіонів – Дніпропетровська область на 24,9%. Найнижчі заробітні плати спостерігаються у Херсонській області – 7695 грн, що більш ніж у 2 рази нижче, ніж у Києві”, – йдеться в повідомленні.

За підсумком квітня серед 5 галузей лідером за розміром заробітної плати стала сфера інформації та телекомунікацій (20,5 тис. грн за місяць).

Найбільш динамічне зростання заробітних плат із ТОП-5 галузей також продемонструвала сфера інформації та телекомунікацій.

Найнижчі заробітні плати серед агрегованих галузей економіки спостерігаються у ВЕД “Тимчасове розміщування й організація харчування” – 6527 грн, що більш як у 3 рази нижче, ніж у сфері інформації та телекомунікацій.

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close