Україна

Названо регіони країни з найвищим рівнем зайнятості населення

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов назвав ТОП-5 областей за рівнем зайнятості населення у віці 15-70 років. Про це він зазначив у Facebook., передає 1NEWS.

“ТОП-5 областей України за рівнем зайнятості населення у віці 15-70 років у міській місцевості: 62,6 % – найвищий рівень у місті Києві, 61,8 % – Харківська, 60,5 % – Черкаська, 60 % – Дніпропетровська та Закарпатська”, – зазначив Милованов.

За його даними, у сільській місцевості рівень зайнятості такий: 68,7 % – Луганська, 63,4 % – Сумська, 63,3 % – Чернівецька, 62 % – Херсонська, 59,8 % – Харківська.

Міністр зазначив, що у порівнянні з іншими регіонами – населення Харківської області найбільш зайняте у міській та сільській місцевостях – в середньому 62%.

“Ми плануємо легалізувати та спростити пошук роботи на ринку праці через нове трудове законодавство”, – додав Милованов.

На думку урядовця, це дозволить кожному українцю працювати на тих умовах, які найбільш зручні для нього. А «сірий» ринок праці – виведе з тіні.

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close