Україна

Названо найбільш затребувані професії на столичному ринку праці

У столичній службі зайнятості станом на початок червня зареєстровано майже 11 тисяч вакансій. На одне вільне робоче місце претендують двоє безробітних, інформує 1NEWS з посиланням на businessua.com.

У столичній службі зайнятості станом на початок червня зареєстровано майже 11 тисяч вакансій. На одне вільне робоче місце претендують двоє безробітних.

У розрізі професій, найбільший попит у роботодавців спостерігається на:

робітників з виробничим досвідом (слюсарі різних спеціальностей, електромонтери з ремонту та обслуговування електроустаткування, електрогазозварники, малярі, кондитери);
осіб без професійної підготовки (прибиральники, двірники, вантажники, підсобні та кухонні робітники);
працівників сфери торгівлі та послуг (поліцейські, кухарі, продавці продовольчих товарів, помічники вихователів, охоронники, продавці-консультанти, офіціанти);
робітників з обслуговування та експлуатації устаткування та машин (водії автотранспортних засобів, водії тролейбусів та трамваїв, трактористи, токарі, асфальтобетонники, машиністи насосних установок, складачі поїздів, дорожні робітники).
Затребувані також лікарі різних спеціальностей, сестри медичні, вихователі, техніки, вчителі, інженери, керівники музичні, контролери пасажирського транспорту, касири торговельного залу та контролери-касири.

«Серед бухгалтерів, менеджерів, адміністраторів, продавців-консультантів, головних бухгалтерів, економістів, юрисконсультів за кожне робоче місце спостерігається запекла конкуренція», — зазначили в центрі зайнятості.

Зарплати:

середній розмір заробітної плати у вакансіях, що надійшли від роботодавців до столичної служби зайнятості, на початку червня поточного року становив 9,7 тис. грн, що на 1 тис. грн більше (на відповідну дату минулого року — 8,6 тис. грн);
найвищий середній розмір оплати праці роботодавці пропонують у вакансіях для інженера-програміста (76 тис. грн);
фахівцям з розробки та тестування програмного забезпечення пропонують — 72 тис. грн;
фахівцям з організації інформаційної безпеки — 42 тис. грн;
інженерам з комп’ютерних систем — 38 тис. грн;
аналітикам консолідованої інформації – 26 тис. грн;
аудиторам та рієлторам — 25 тис. грн;
аналітикам в банківській сфері – 24 тис. грн;
електромонтерам контактної мережі – 22 тис. грн.

 

 

 

 

 

Back to top button