Україна

Названо дату відкриття магазину IKEA в Києві

5 вересня у Києві відкриється ТРЦ Blockbuster Mall, а відкриття магазину IKEA в ньому відбудеться вже в листопаді. Про це повідомила консалтингова компанія NAI Ukraine, яка є автором концепції ТРЦ Blockbuster, передає 1NEWS.

«Одним із ключових орендарів Blockbuster Mall є шведська компанія IKEA. Ми вели переговори щодо якнайшвидшого виходу цього бренду на український ринок. Відкриття першого магазину IKEA відбудеться вже в листопаді 2020 року», – сказав генеральний директор NAI Ukraine Віталій Бойко.

За його словами, зараз йде активне будівництво другої черги ТРЦ Blockbuster, яке буде завершено до кінця 2020 року, пише zagorodna.com.

Загальна площа першої черги ТРЦ Blockbuster становить 200 тис. кв. м, орендна – 100 тис. кв. м. Після запуску другої черги орендна площа ТРЦ складе близько 160 тис. кв. м.

Об’єкт розташовується на пр. Степана Бандери, 36 в Оболонському районі Києва.

Як розповідав керівник IKEA в Україні Флоріан Мелле, загальна площа магазину у ТРЦ Blockbuster становитиме більше 5 тис. кв. м, в ньому буде представлена комбінація аксесуарів і меблів в інсталяціях.

 

Останні новини

Back to top button