Україна

Названо 100 найбагатших українців, які примножили свій капітал під час коронакризи

Топ-100 очікувано очолили Рінат Ахметов, Ігор Коломойський та Віктор Пінчук

В Україні назвали найзаможніших українців, які змогли не лише зберегти свій капітал, незважаючи на коронакризу, а й примножити його.

Про це інформує 1News.

Загальні статки учасників рейтингу склали 46,1 млрд доларів.

Цьогоріч на формування списку найбагатших вплинуло значне зростання світових цін на продовольчу сировину.

Саме тому в ньому з’явилися кілька агропідприємців, які раніше були за межами заповітної сотні.

А ті власники агробізнесу, які вже були там, піднялися вище.

Попри зростання так званої е-комерції та IT-сектора, власників IT-компаній в рейтингу виявилося тільки два. А все тому, що більшість з них розвиваються за кордоном, наприклад, в США.

Топ-100 очікувано очолили Рінат Ахметов, Ігор Коломойський та Віктор Пінчук. У них серед іншого є активи у гірничо-металургійному комплексі (ГМК) та сфері нерухомості.

Є в списку і представники зростаючих секторів економіки, таких як ритейл, логістика та фармацевтика. Серед представників ритейлу – голова ради засновників групи компаній “Фокстрот” Геннадій Виходцев, власник магазинів мережі електроніки “Комфі” Станіслав Роніс, співвласники торгових мереж Varus та Eva Валерій Кіптик та Руслан Шостак.

Логістику представляють співзасновники “Нової пошти” В’ячеслав Климов та Володимир Поперешнюк, а також засновник “Нібулону” Олексій Вадатурський.

Фармацевтику – один із власників фармацевтичної корпорації “Артеріум” Костянтин Жеваго, голова наглядової ради АТ “Фармак” Філя Жебровська, а також власник фармацевтичної компанії “Дарниця”, що володіє найбільшим пакетом акцій Борщагівського хіміко-фармацевтичного заводу (БХФЗ), Гліб Загорій.

Джерело: РБК-Україна

Back to top button