Україна

Названі п’ять можливих кандидатів на посаду прем’єр-міністра

Журналіст американського видання Atlantic Council Мелінда Херінг назвала імена п’яти можливих кандидатів на пост прем’єр-міністра України. Про це вона написала у своїй статті на сторінках видання, повідомляє 1News.

Зокрема, за її даними нині озвучуються наступні прізвища:

  • заступник виконавчого директора від України в Міжнародному валютному фонді Владислав Рашкован;
  • директор з розвитку бізнесу НАК “Нафтогаз України” Юрій Вітренко;
  • голова правління НАК “Нафтогаз України” Андрій Коболєв;
  • секретар РНБО Олександр Данилюк;
  • колишній міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус.

Журналістка заявляє, що спілкувалась з усіма п’ятьма кандидатами, проте найбільш підготовленими на її думку є Абромавичус та Рашкован. Причому всіх п’ятьох Херінг називає «технократичними прем’єрами».

Також Херіг додає, що будь-яка з названих осіб цілком влаштувала би інвесторів та Захід.

В той же час на думку журналістки найгіршими варіантами було б призначення на посаду прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко, Арсена Авакова або ж Ігоря Смешка. «І Тимошенко, і Смешко сказали, що хочуть цього. Будь-яка з трьох кандидатур приведе країну до п’ятирічної популістської політики, яка лише збільшить страждання звичайних людей», – пише журналіст Atlantic Council.

Нагадаємо, в травні 2019 року олігарх Ігор Коломойський заявляв, що бачить Коболєва наступним прем’єр-міністром.

Прізвище Данилюка як можливого прем’єра озвучувалось протягом передвиборчої кампанії на виборах Президента.

Tags
загрузка...

Related Articles

6 Comments

  1. Видать зря Гройсман подошвы рвет и переобувается в воздухе и подмазывает Зе!

  2. Поддерживаю Юлию Владимировну,не понимаю,почему о ней так отзывются,при ее премьерстве не было ничего плохого,да и народ ее любит!

  3. Хто взагалі ці люди? Я таких навіть не знаю. Потрібно обирати тих людей, який ми знаємо і поважаємо. Я впевнений, мало хто знає цим кандидатів .

  4. Что за бред? По списку первые трое это как минимум из прошлой власти…Особенно Петренко.Абрамчовичус и Данилюк уже назначены президентом на должностя

  5. Не знаю що це за “досвідчена в українській політиці” американська журналістка, але зовсім не погоджуюсь з її думкою. Я жив за прем’єрства Тимошенко і точно можу сказати, що життя було набагато краще ніж зараз, тому 100% підтримую її кандидатуру на посаді прем’єра!

Back to top button
Close