Україна

НАЗК запросило нардепа Добродомова для ознайомлення з адмінпротоколом

Національне агентство з питань запобігання корупції запросило народного депутата Дмитра Добродомова особисто прибути до Національного агентства, з метою ознайомлення з протоколом про адміністративне правопорушення, інформує 1News з посиланням на прес-службу НАЗК.

НАЗК виявило в декларації нардепа Дмитра Добродомова адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, передбачене частиною першою статті 172-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності). У зв’язку з цим агентство склало протокол про адміністративне правопорушення стосовно нардепа.

«Офіційним листом Д.Добродомова було повідомлено, що 20.09.2017 о 10 годині ранку його очікують в Національному агентстві особисто», — зазначили у відомстві.

Наголошується, що відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення особа, стосовно якої проведено перевірку та встановлено факт адміністративного правопорушення, має особисто ознайомитися з протоколом, а у разі незгоди з його змістом вона має право надати заперечення або додаткові пояснення.

Згідно з процедурою, протокол, після ознайомлення, буде передано на засідання Національного агентства, для прийняття рішення щодо доцільності направлення матеріалів справи до суду.

 

 

 

Теги

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close