Україна

НАЗК проведе повну перевірку декларації директора Державного бюро розслідувань

Національне агентство з питань запобігання корупції розпочне повну перевірку декларацій, зокрема поданої директором Державного бюро розслідувань Романом Трубою. Рішення про це, а також про результати та продовження таких перевірок прийняті під час засідання Національного агентства, повідомила 1News прес-служба відомства.

директор ДБР Роман Труба

Як зазначається, до Національного агентства надійшов лист від Прокуратури міста Києва щодо відображення недостовірних відомостей у декларації за 2017 рік, поданій Трубою Романом Михайловичем, директором Державного бюро розслідувань, який є особою, яка займає відповідальне та особливо відповідальне становище. Таким чином, зазначена декларація підлягає повній перевірці.

«Нагадаємо, що проведення повних перевірок розпочинається за інформацією, яка була отримана від фізичних чи юридичних осіб, державних органів влади в листах, зверненнях чи скаргах, у яких були наведені факти про можливе відображення у декларації недостовірних відомостей, котрі стосувались конкретного суб’єкта декларування та містили фактичні дані або твердження, що можуть бути перевірені», – зазначили у НАЗУ.

Нагадаємо, Президент Петро Порошенко підписав Указ про призначення Романа Труби Директором Державного бюро розслідувань в листопаді 2017 року.

Видання «Наші гроші» у 2017 році повідомляло, що на матір Романа Труби зареєстрований будинок поблизу Львова площею 300 кв. м., а також знак для товарів і послуг на львівський ресторан «У лисого Мацька».

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close