Україна

НАЗК підловило главу «Укравтодору» на брехні в декларації

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду адмінпротокол стосовно в.о. Голови Державного агентства автомобільних доріг України Славоміра Новака за декларування недостовірних відомостей. Про це 1News повідомила прес-служба НАЗК.

У повідомленні зазначається, що за результатами повної перевірки декларації в.о. Голови Укравтодору за 2017 рік Національне агентство встановило декларування недостовірних відомостей на суму понад 100 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

У декларації посадовець недостовірно вказав вартість автомобіля та суму коштів, розміщених на банківських рахунках. Загалом встановлено декларування недостовірних відомостей на суму 189,2 тис. гривень.

«Відповідальність за подання завідомо недостовірних відомостей у декларації, що відрізняються від достовірних на суму від 100 до 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, передбачена частиною четвертою статті 172-6 КУпАП (штраф від 850 до 42,5 тисячі гривень).

НАЗК в той же час зазначає, що складення протоколу і направлення його до суду не означає визнання особи винною у вчиненні правопорушення, а є підставою для провадження у справі про адміністративне правопорушення у судовому порядку.

Нагадаємо, у червні 2019 року до Окружного  адміністративного суду міста Києва надійшов позов щодо звільнення Славоміра Новака з посади в.о. Голови Державного агентства автомобільних доріг України.

Back to top button